Pořád po ní toužím, pořád k ní něco cítím

2. ledna 2009 v 11:38 | Walnut^^ |  bugger-all
Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, otvíráš deštník. Říkáš, že miluješ vítr, ale když fouká, zavíráš okenice. A proto se děsím dne, kdy řekneš "Miluji tě".ahoj děcká.láska,to je tak na piču věc.proč je někdy tak krásná,a proč je někdy tak krutá?
u mě je ted strašně moc krutá,protože jsem poznal holku s kterou jsem byl devět měsíců,a potom mi dala konec.najednou se mi změnil uplně celý život.a to v tom,že jsem neměl koho líbat,že jsem neměl komu říkát miluju tě.neměl jsem komu říkat beruško,neměl jsem s kým spát.
jani ,byla jsi můj život byla jsi můj sen ,proč se to tak zkurvilo v jeden den?ten den byl zrovna jak jsem byl na hokeji.byl jsem připitý,a ona mi řekla že už mě nemiluje,a že to stejně už neklapalo.
v tu chvíli jsem si šel okamžitě zapálit cigárko,abych se trošku uklidnil.

no jo,ale já se teda moc neuklidnil,měl jsem ještě více nervy,protože jak jsem kouřil,tak mě to všechno došlo.že jí už nemůžu chytnout za její hebkou ruku,a že jí nemůžu pořádně políbit.
včera jsem ji napsal že ji chci zpátky,ale že nějak urputně bojovat o ní nebudu.
a že jí nebudu lítat za prdílkou jako ocásek.

http://th02.deviantart.com/fs38/300W/f/2008/339/9/0/Is_this_Love_by_aNdikapatRya.jpg

já nevím,asi si najdu jinou,lepší,nebo se budu snažit se vrátit k ní zpátky.nebo budu chvíli sám.ta poslední varianta je asi nejlepší.jenže znáte to,pořád na ní myslím.pořád ji vidím,pořád se jí dívám do jejích nádherných očí.nemůžu si pomoc.Nikdo to už nikdy nemusí vrátit. Nikdo mi nedá to co si mi dala ty. Nikdy nebudu tak šťastný jako s tebou.Jsi pro mě to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Když na tebe myslím, tak jsem šťastný, když jsem s tebou, tak cítím ten pocit lásky.Sama víš, že to, co k tobě cítím se slovy opravdu těžko dá napsat. Tak toto ber jako jedno velké díky..
Slova jsou stejně zbytečná. Důležité je to pouto a důvěra. A tu já v tebe mám... miluji tě.

Stále a nepřetržitě si promítám všechno, co jsme spolu zažili. Zdá se mi to jako chvíle.
Všechno je těžké všechno bolí i ta sebemenší vzpomínka na tebe. Nikdy jsem nepřemýšlel o tom, co bych mohl dělat bez tebe, jak se budu cítit špatně, jak láska krutě bodá a bolí.láska je jako nit´,udělá se na ní uzlík,a láska je pryč.jéžiš,ta holka mě aji na dálku ničí,já už končím.nechci se o tohohle článku rozbrečet.

Walnut^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DON. DON. | Web | 2. ledna 2009 v 11:59 | Reagovat

tak to máš naprostou pravdu .. prostě,láska je kurva.

:(

2 GOSSIP.BABY GOSSIP.BABY | Web | 2. ledna 2009 v 12:44 | Reagovat

Láska není kurva ;) bez lásky by to nešlo.-

3 GOSSIP.BABY GOSSIP.BABY | Web | 2. ledna 2009 v 12:54 | Reagovat

To neva ;]

spíš je to tak,že na začátku je to nádherný,ve středu už se to začíná tak nějak pomaličku hroutit,a ten konec ? ... je hroznej ;)

já už spíš jen flirtuju a nepouštím se do zamilovanosti.

4 DON. DON. | Web | 2. ledna 2009 v 14:09 | Reagovat

GOSSIP: vím že to bez ní nejde,ale dokáže zlomit srdce .. :(

5 A. A. | Web | 2. ledna 2009 v 15:38 | Reagovat

Design.. je fakt pěkná,hlavně to záhlavko.

Ale tak trochu jsem nepochopila,že máš napsáno lásku jak v tom,že jí

nesnášíš,ale i v tom,že jí máš rád. :/

A s tou Jančou,chápu Tě.

6 S e e m l y S e e m l y | Web | 2. ledna 2009 v 17:09 | Reagovat

Nojo láska je opravdu kurva krásná ale krutá...

Tohle jsem zažila u mé ségry on se rozešel s ní a pořád je ještě smutná a už to není ono jako když s ním chodila...

7 upřímná^^ upřímná^^ | Web | 2. ledna 2009 v 20:08 | Reagovat

hele. už na tu Janču furt nemysli a zkus si najít jinou holku. nebo já nevim, co ti poradit. :(

čas všechno vyléčí.. SNAD.. ikdyž moc bych tomu nedávala.

..jinak dívám se tak na tvoje menu. hodně mi připomíná to moje. :(

8 Nemožnej snílek Nemožnej snílek | Web | 2. ledna 2009 v 20:22 | Reagovat

Láska je svině..stejně jako život.Ale to,žes poznal zklamání,má něco do sebe.Možná se to mělo stát proto,aby sis uvědomil,jak moc ji miluješ.Protože to,jak miluješ,poznáš až po tom,co toho člověka ztratíš.Přiznej si,že dokud byla s tebou,byl si št'astný a nepomyslel na konec.A na jednou přišel.A tys poznal co to je,trápit se pro lásku...

Tenhle pocit znám.Dost.S klukem,panem L. jsem chodila přes dva roky.Nějak dva roky,tři měsíce...A pak,pak přišel den,kdy jsem zjistila,že už mě nikdo nedrží za ruku.Že už nikdo nekráčí životem semnou.Byl to můj přítel,ale stejně tak kamarád..ale nebudu se tu vypisovat.Je zvláštní se svěřovat klukovi..;)

Chci,abys věděl,že nikdy není pozdě bojovat o ni.Ale nesmíš to přehánět,některý vztah se už prostě vrátit nedá.Pokud ti dala šanci,nebo náznak,snaž se..pokud ne..tak není jediná..;)

9 Albertles Albertles | E-mail | Web | 5. června 2018 v 5:07 | Reagovat

The prostate gland is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of kinds of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some with the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a normal prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must go for prostate examination one or more times annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.